logo karuzela kopia

Wyniki Głosowania

Drodzy Klienci i Sympatycy,
z przyjemnością informujemy o wynikach głosowania z Waszym udziałem, któremu ze Stowarzyszeń w Turku przekazać darowiznę.

Jako mieszkańcy, pomogliście ocenić, które organizacje potrzebują wsparcia na dalszą działalność, dostrzeganą jako szczególnie istotną dla aktywności kulturalnej, społecznej czy ekonomicznej lokalnego środowiska.
Przypominamy, że pula środków pieniężnych, które przekażemy pochodzą w całości z zebranych opłat parkingowych za miesiąc grudzień.

Ponownie podkreślamy, że naszym celem ustanowienia płatnego parkingu (symboliczna złotówka/godzinę) była poprawa wygody klientów Karuzeli ze względu na ciągłe zajmowanie miejsc parkingowych przez osoby nie będące klientami Centrum Handlowego.

Do głosowania wytypowaliśmy trzy najprężniej działające Stowarzyszenia w Turku:
– Stowarzyszenia „Kopernik Plus”,
– Stowarzyszenie „Przystań”
– Stowarzyszenie „Big Band Miast i Powiatu Tureckiego”.

Okazuje się, że nasza inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za tak liczną pomoc w wyborze i oddawaniu głosów.

Poniżej publikujemy wyniki głosowania.

Miło Nam ogłosić, że wsparcie od Centrum Karuzela w wysokości 4.500 zł otrzyma Stowarzyszenie ,,Big Band Miast i Powiatu Tureckiego” (45,4% oddanych głosów).

Ponadto, podczas trwania głosowania docierały do Nas prośby/opinie o potrzebie wsparcia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Turku. Z uwagi na to, postanowiliśmy wesprzeć dodatkowo działalność Schroniska, które otrzyma wsparcie w wysokości 1.500 zł.

Przekazanie zaplanowaliśmy w niedzielę, 9 kwietnia br., o godz. 15:00 w Centrum Karuzela w połączeniu z atrakcjami dla dzieci.

Zapraszamy tego dnia do Karuzeli w godz. 11:00-17:00 na warsztaty dekorowania jajek wielkanocnych, wykonywania żonkili, a także na watę cukrową i konkursy z nagrodami.

Dziękujemy raz jeszcze za oddawanie głosów.