logo karuzela kopia

6 tys.zł na cele lokalne od Centrum Handlowego Karuzela

Wprowadzenie opłat za parking mieszczący się przy Centrum Handlowym Karuzela w Turku jeszcze niedawno budziło wiele kontrowersji wśród mieszkańców. Jak się okazało pieniądze, które zostały zebrane przekazano na szczytny cel. Ich przeznaczenie wskazali mieszkańcy miasta Turku.

W grudniu tamtego roku ogłosiliśmy publiczne głosowanie na fanpage karuzela. Głosowanie było związane z modernizacją, którą przeprowadziliśmy. Od grudnia 2016 wprowadziliśmy opłatę parkingową w postaci symbolicznej złotówki. Opinie mieszkańców były różne na ten temat, dlatego zarządzający stwierdzili, żeby wesprzeć lokalne stowarzyszenia oraz zarządzanie instytucji lokalnych. Odbyło się głosowanie publiczne. Okazuje się, że głosowanie miało bardzo duże zainteresowanie- informowała przedstawicielka zarządu Karuzela Katarzyna Balicka.

W niedzielę, 9 kwietnia przedstawicielka zarządu Centrum Karuzela w Turku Katarzyna Balicka przekazała kwotę w wysokości 6.000zł na działalność społeczną. O tym, na co przeznaczone zostały pieniądze zadecydowali mieszkańcy Turku. Wsparcie w wysokości 4.500 zł otrzymało Stowarzyszenie „Big Band Miasta i Powiatu Tureckiego”. Kwotę 1.500 zł przekazano przedstawicielowi Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Turku.

O szczegółach inicjatywy przeczytać można tutaj:
http://www.iturek.net/3126/centrum-karuzela-udziela-lokalnego-wsparcia

Tego dnia dzieci z rodzicami mogli skorzystać z warsztatów wielkanocnych, podczas których można było zrobić swoją własną pisankę, kolorowankę oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.
Źródło: iturek.net