logo karuzela kopia

Powiększenie Karuzeli Turek już widoczne

              Pod koniec maja rozpoczęła się rozbudowa Centrum Handlowego Karuzela w Turku. Karuzela zostaje powiększona o kolejne sklepy popularnych marek. Otwarcie dobudowywanej części inwestor zaplanował na koniec tego roku.

              Centrum Handlowe Karuzela powstało w 2014 roku. W opinii mieszkańców Turka oraz przedstawicieli poszczególnych marek handlowych Karuzela odniosła sukces handlowy. Z uwagi na rozwijający się potencjał gospodarczy miasta, nastąpiła potrzeba rozbudowy tego obiektu o kolejne sklepy oraz powiększenia powierzchni handlowych istniejących już lokali.

              Nowe sklepy zlokalizowane zostaną w dobudowanych dwóch budynkach handlowo-usługowych. Z obecnych ponad 5.500 m² powierzchni, dobudowane zostanie dodatkowe 2.500 m². Sklepy, które powstaną to m.in. Smyk, Abra Meble, Kakadu oraz Cukiernia Sowa. Ponadto powiększone zostaną dwukrotnie salony Martes Sport i CCC.

              Prace rozpoczęły się pod koniec maja i już widać znaczące efekty na placu budowy – informuje Katarzyna Balicka, Marketing Manager Holding Karuzela Sp. z o.o. – wykonano m.in. zbrojenie płyty fundamentowej pod mieszankę betonową. Ponadto zamontowano już słupy w osiach powstających budynków, co pozwala zobrazować jak duże będą nowe powierzchnie handlowe. Otwarcie „nowej Karuzeli” zaplanowane jest na koniec roku, jeszcze przed świętami.

              Centrum Handlowe powstało w dogodnym miejscu, przy skrzyżowaniu ulic Milewskiego i Dworcowej, w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS oraz osiedli mieszkaniowych. Charakterystyczną cechą Karuzeli jest dogodna lokalizacja obiektów, dobry dojazd i atrakcyjna oferta handlowa. Wejścia do sklepów prowadzą z dużego parkingu. Po rozbudowie Centrum Karuzela rozmieszczone będzie w czterech budynkach handlowych o powierzchni blisko 8.000 m², a oferta handlowa Karuzeli będzie jeszcze bardziej atrakcyjna niż dotychczas.

inf. własna

fot. Centrum Karuzela