logo karuzela kopia

Otwarcie „nowej” Karuzeli w Turku już niedługo!

Pod koniec maja br. rozpoczęła się rozbudowa Centrum Handlowego Karuzela w Turku. Karuzela zostaje powiększona o 2.500 mkw i 7 nowych sklepów.

Centrum Handlowe Karuzela powstało w 2014 roku. W opinii mieszkańców Turka oraz przedstawicieli poszczególnych marek handlowych Karuzela odniosła znaczący sukces.

Z uwagi na rozwijający się potencjał gospodarczy miasta, nastąpiła potrzeba rozbudowy tego obiektu o kolejne sklepy oraz powiększenia powierzchni handlowych już  istniejących. Po rozbudowie Centrum Karuzela rozmieszczone będzie w czterech budynkach handlowych o powierzchni blisko 8.000 m kw, a oferta handlowa Karuzeli będzie jeszcze bardziej atrakcyjna niż dotychczas.

W wyniku rozbudowy obiektu powstanie siedem nowych lokali handlowych. Z obecnych ponad 5.500 mkw powierzchni handlowej, dobudowane zostanie dodatkowe 2.500 mkw. Otwarcie „nowego” Centrum Handlowego Karuzela zaplanowane jest na grudzień tego roku.

Jeden z dwóch dobudowanych budynków od strony ul. Milewskiego, będzie dwukondygnacyjny, co wpłynie na zwiększenie i uatrakcyjnienie powierzchni handlowej Centrum. Na piętrze znajdować się będzie salon Abra Meble, oferujący szeroki wybór mebli o różnorodnym i nowoczesnym wzornictwie. Salon meblowy zajmie powierzchnie ok. 600 mkw, a budynek zostanie wyposażony w windę towarową. Na parterze zlokalizowane będą lokale marek Sinsay, Big Star oraz sklep zoologiczny Kakadu.

Sklep Martes Sport z markowymi artykułami sportowymi zmieni swoją lokalizację i będzie znajdował się w drugim dobudowanym budynku od strony ul. Dworcowej. Zmiana ta umożliwi powiększenie powierzchni salonu CCC i znaczne poszerzenie oferty obuwia i dodatków oraz ekspozycji. W budynku tym zlokalizowany zostanie także wyczekiwana przez klientów od dawna Cukiernia Sowa oraz salon Smyk, znana marka z odzieży i obuwia dla dzieci oraz zabawek..

Sklepy planują na otwarcie „nowej Karuzeli” atrakcyjne promocje i rabaty. Zachęcamy do odwiedzania fanpage/KaruzelaTurek oraz strony internetowej www.karuzelaturek.com.pl i śledzenia informacji o planowanych wydarzeniach na otwarcie.

inf. własna