logo karuzela kopia

Otwarcie „nowej” Karuzeli

Zgodnie z planem, w piątek 15 grudnia odbędzie się Otwarcie Centrum Karuzela po rozbudowie.

Sklepy planują na otwarcie wyjątkowe rabaty i promocje, które obowiązywać będą przez cały weekend od piątku, 15 grudnia do niedzieli, 17 grudnia. Będzie to doskonała okazja do kupienia prezentów pod choinkę dla całej rodziny i bliskich w atrakcyjnych cenach.

W niedługim czasie podamy szczegóły zaplanowanych przez sklepy rabatów i promocji oraz informację o dodatkowych bezpłatnych parkingach dla klientów. Weekend 15-17 grudnia zapowiada się nie tylko pod znakiem atrakcyjnych świątecznych zakupów. Zaplanowane są także świąteczne atrakcje i animacje dla milusińskich. Zachęcamy do przyłączenia się do wydarzenia na fanpage Karuzeli i śledzenia informacji o planowanych atrakcjach na otwarcie.

# Poznaj nowe oblicze Centrum Handlowego w Turku

– 2 nowe budynki
– 7 nowych sklepów

ponad 8000 mkw powierzchni handlowej

Z obecnych ponad 5.500 mkw powierzchni handlowej, dobudowane zostało dodatkowe 2.500 mkw. Jeden z dwóch nowych budynków od strony ul. Milewskiego, jest dwukondygnacyjny w którym na piętrze otwarty zostanie salon Abra Meble. Na parterze zlokalizowane są lokale marek Sinsay, Big Star oraz sklep zoologiczny Kakadu. Sklep Martes Sport zmienił swoją lokalizację i znajduje się w drugim dobudowanym budynku od strony ul. Dworcowej. Zmiana ta umożliwi powiększenie powierzchni salonu CCC i znaczne poszerzenie oferty obuwia i dodatków oraz ekspozycji. W budynku tym zlokalizowana jest także wyczekiwana przez klientów Cukiernia Sowa oraz salon Smyk, znana marka z odzieży i obuwia dla dzieci oraz zabawek.

Zapraszamy na otwarcie!

START & ODLICZAMY dni do OTWARCIA

Pozostało już tylko 25 dni