logo karuzela kopia

Otwarcie Centrum Handlowego Karuzela w Turku po rozbudowie

Mnóstwo atrakcji na otwarcie Karuzeli po rozbudowie

Na najbliższy weekend w Karuzeli pod hasłem otwarcia Centrum po rozbudowie (15-17 grudnia), zaplanowane jest mnóstwo rabatów w sklepach oraz świątecznych atrakcji.

Karuzela zaprasza dzieci od piątku do niedzieli na Spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz do udziału w warsztatach świątecznych i wielu atrakcjach, które odbywać się będą w okolicznościowych namiotach na parkingu oraz w sklepie SMYK.

Atrakcje w Karuzeli zaskoczą także klientów, którzy cenią sobie ładny i estetyczny wygląd zapakowanego prezentu świątecznego. W piątek i sobotę klienci skorzystać mogą bezpłatnie z specjalnego punktu pakowania prezentów, który znajdować się będzie w namiocie na parkingu.

Nie zabraknie również degustacji m.in. wędlin i sushi oraz innych świątecznych smakołyków, które skosztować będzie można w Polo Markecie. Ponadto najemcy planują w sklepach swoje wewnętrzne akcje promocyjne wraz z atrakcyjnymi nagrodami oraz voucherami na zakupy. Najbliższy weekend w Karuzeli zapowiada się bardzo smacznie, kreatywnie i atrakcyjnie pod hasłem świątecznych zakupów i atrakcji.

Sklepy planują na otwarcie wyjątkowe rabaty i promocje, które obowiązywać będą już od czwartku, 14 grudnia do niedzieli, 17 grudnia. Będzie to doskonała okazja do kupienia prezentów pod choinkę dla całej rodziny i bliskich w atrakcyjnych cenach.

# Poznaj nowe oblicze Centrum Handlowego w Turku

 • 2 nowe budynki
 • 6 nowych sklepów:

Sinsay

Big Star

Smyk

Kakadu

Abra Meble

Cukiernia Sowa oraz powiększony Martes Sport i CCC.

Centrum Karuzela rozmieszczone jest po rozbudowie w czterech budynkach handlowych o powierzchni blisko 8.000 mkw, a oferta handlowa Karuzeli stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna niż dotychczas. Z obecnych ponad 5.500 mkw powierzchni handlowej, dobudowane zostało dodatkowe 2.500 mkw. Jeden z dwóch nowych budynków od strony ul. Milewskiego, jest dwukondygnacyjny w którym na piętrze otwarty zostanie po Nowym Roku salon Abra Meble. Na parterze zlokalizowane są lokale marek Sinsay, Big Star oraz sklep zoologiczny Kakadu. Sklep Martes Sport zmienił swoją lokalizację i znajduje się w drugim dobudowanym budynku od strony ul. Dworcowej. Zmiana ta umożliwi powiększenie w marcu 2018 roku powierzchni salonu CCC i znaczne poszerzenie oferty obuwia i dodatków oraz ekspozycji. W budynku tym zlokalizowana będzie także wyczekiwana przez klientów Cukiernia Sowa (planowane otwarcie po Nowym Roku) oraz salon Smyk, znana marka z odzieży i obuwia dla dzieci oraz zabawek.

Dbając o komfort klientów, zarządzający Centrum Handlowym Karuzela udostępnili od 1 grudnia br. dwa dodatkowe, bezpłatne parkingi, które znajdują się obok Karuzeli, na terenie po byłym PKS w Turku (wjazd od ulicy Milewskiego, według oznaczeń na planie).

#Zaplanuj ten weekend z Karuzelą

Lista rabatów i promocji:

JYSK: rabaty od 30% do 60% rabatu na artykuły świąteczne oraz od 30 % do 60% rabatu na narzuty i zasłony *promocja od 15 do 17 grudnia br.

KiK: 10% rabatu na cały asortyment *promocja obowiązuje od 15 do 16 grudnia br.

KAKADU: 20% rabatu na karmy suche dla psa i kota *rabat nie łączy się z innymi promocjami, *rabaty obowiązują w terminie 15-17 grudnia br.

Deichmann: 20% rabat na czapki, szaliki, apaszki, skarpety, torby, plecaki, portfele i paski z kartą Deichmann Plus *rabaty od 15 do 17 grudnia br.

Media Expert: Wielkie Przeceny na wybrane produkty. Rabaty obowiązują 14 grudnia do godz. 20:00 oraz w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl do godz. 9:00, 15 grudnia br.

SMYK: 20% rabatu na cały asortyment *rabaty obowiązują w terminie 15-17 grudnia br.

PLAY: podpisując umowę w wybranych taryfach gratis wyjątkowy prezent *promocja obowiązuje od 15 do 17 grudnia br.

EMPIK: 20% rabatu na zabawki edukacyjne i puzzle *rabat obowiązuje od 15-17 grudnia br.

CCC: do 50% rabatu na kolekcje zimowe.

Big Star: 50% rabatu na drugą parę spodni *promocja obowiązuje do 17 grudnia br.

Martes Sport: vouchery dla pierwszych 150 klientów na kolejne zakupy z 10% rabatem, konkursy ze sportowymi nagrodami.

Polo Market: wybrane produkty w promocyjnych cenach do 40% rabatu od 15 do 17 grudnia br.:

 • Polędwica Sopocka za 12,99 zł/kg;
 • Kiełbasa swojska za 9,99 zł/kg;
 • Ser Gouda za 14,99 zł/kg;
 • Kawa mielona Prima Finezja za 11,99 zł/500 g;
 • Herbata Lipton za 9,99 zł/92 exp;
 • Płyn do płukania Coccolino za 8,99 zł/2 l;
 • Parówki wieprzowe za 2,50 zł/250 g;
 • Śmietana 18% za 1,99 zł/szt;
 • Twaróg półtłusty za 4,99 zł/600 g;
 • Pomidory bez skóry całe lub krojone za 1,49 zł/400g;
 • Fasola szparagowa cięta lub zielona za 1,99 zł/450 g;
 • Pierniki lukrowane z miodem za 4,99 zł/600 g.