logo karuzela kopia

Zaplanuj Święta z Karuzelą

Zapach pierników, choinek, blask bombek i gorączkowe poszukiwanie prezentów – znacie to? Pomocnicy świętego Mikołaja z Centrum Handlowego Karuzela pomogą uporać się z przedświąteczną gorączką. Bogata oferta sklepów sprawi, że pod choinką znajdą się wyłącznie trafione upominki.

Na gwiazdkowe prezenty najbardziej czekają dzieci. Smyk – cały dla małych – ma w swojej ofercie wszystko o czym dzieci piszą w swoich listach do św. Mikołaja. Piękne lalki, figurki, gry planszowe, auta, klocki lego, ale też ubrania, dzięki którym rodzice będą mogli stworzyć odświętne stylizacje.

Dużą ofertę zabawek znajdziecie też w Pepco. Tam przy okazji można z powodzeniem zaopatrzyć się w dekoracje, dzięki którym wyczarujecie w swoich domach magiczny, świąteczny klimat. Po dekoracje warto także wybrać się do sklepu KiK. Przy okazji warto zerknąć na ubrania w promocyjnych cenach.

Prezenty dla wielbicieli literatury, muzyki i filmu każdy pomocnik św. Mikołaja znajdzie z pewnością w Empiku. Najnowsze hity czy klasyka – nie ma problemu, w ofercie sklepu znajdują się zarówno nowości wydawnicze, jak i nieśmiertelne hity i bestsellery. Są też tacy, którzy pod świątecznym drzewkiem chcieliby znaleźć ulubione kosmetyki.

Zestawy stworzone specjalnie z myślą o dostarczeniu ich pod choinkę, zapachy w doskonałych cenach – to wszystko, a nawet jeszcze więcej czeka w drogerii Rossman.

Wizyta w Karuzeli z pewnością sprawi, że przygotowania do Bożego Narodzenia upłynął w przyjemnej atmosferze.

Zachęcamy do odwiedzenia fanpage Karuzela Turek i śledzenia świątecznych okazji zakupowych.