13411829_1109374179129465_2255075330821111048_o

Bezpieczny powrót do szkoły

W niedzielę odbył się „Bezpieczny powrót do szkoły” przy Centrum Handlowym Karuzela w Turku. Gośćmi specjalnymi byli strażacy oraz policjanci. Policjanci przygotowali atrakcję specjalną: zdjęcia na policyjnym motocyklu. Dzieci były zachwycone! Każda osoba mogła z nimi porozmawiać, a także zobaczyć na własne oczy jak wygląda strażackie i policyjne wyposażenie podczas akcji ratunkowych.
Na świetną atmosferę złożyły się prowadzone konkursy związane z tematyką bezpieczeństwa, podczas których najmłodsi mogli pochwalić się wiedzą i przy okazji dowiedzieć się więcej o kwestiach bezpieczeństwa, co z pewnością przyda im się w przyszłości. Rodzice odpoczywali w strefie chillout z kubkiem pysznej lemoniady, lub kawy. Dodatkowo dzieci mogły porysować w kąciku plastycznym. Karuzela specjalnie dla nich przygotowała kolorowanki związane z kwestiami bezpieczeństwa. Dzieci mogły pomalować sobie buzie, a także poćwiczyć pamięć podczas gry w memory.
Żadne z dzieci nie wyszło od nas z pustymi rękami! Dla każdego przygotowane były balony, długopisy oraz plany lekcji. Na dzieci, które sprawdziły swoją wiedzę w quizie o bezpieczeństwie czekały nagrody, m.in. piórnik z wyposażeniem. Mamy nadzieję, że prezenty przydadzą się w czasie roku szkolnego 🙂
Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy ponownie!